Menu

KURUMSAL

akmazlar-kurumsal

Yapı Sektörüne 23 yılı aşkın süredir Bartın ve Zonguldak illerinde hizmet veren Akmazlar Yapı, günümüze kadar konut ve ticari yapı olarak 40.000 m2 üzerinde imalat gerçekleştirmiştir. Toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını güvenli, konforlu, kaliteli ve doğru projelerle kurum ve toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi hedefleyen Akmazlar Yapı, uygun arazilerde optimum proje modelini geliştirip, doğru ve eksiksiz proje yönetimi ile estetik, fonksiyonel açıdan etkin gayrimenkul projelerini oluşturma misyonuna sahiptir.

Taahhüt ve kat karşılığı projeler şeklinde faaliyetlerine devam eden Akmazlar Yapı, ürettiği proje ve yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımı ve teknoloji odaklı detaylarıyla sektörde farklı bir konum elde etmiştir.

Akmazlar Yapı, tecrübesi, deneyimi ve işe bakış tarzını “GENÇ, GÜÇLÜ, GÜVENİLİR” yapısı ile birleştirip kurumsal bir yapı elde etmiş ve bu kurum kültürünü firma çalışanları ile birlikte daha da ilerilere taşımaya devam etmektedir.

Bu sayede koşulsuz müşteri memnuniyeti, doğruluk, adalet, güven ve kalitede süreklilik ilkeleri tüm şirket çalışanlarının rehberi olmuş ve şirket kültürü bu değerler üzerine oturtulmuştur. Müşterilerimizin yeniden tercihi olabilmek için farklı ve yenilikçi bakış açımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Akmazlar Yapı inşaatın yanı sıra, İletişim sektöründe de 2001 yılından bugüne Avea markası ile bölgesinde Avea İletişim Merkezleri (Bartın ve Zonguldak) ve Avea Dağıtım Merkezi (Sakarya,Düzce,Bolu,Zonguldak,Bartın,Karabük,Kastamonu) olarak hizmetlerini sürdürmektedir.